buty do ślubu

Buty do ślubu w nietypowych miejscach

Starannie wybierane stylizacje

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu pary młodej. Przyszli małżonkowie miesiącami, a czasami nawet latami przygotowują się do tego dnia. Do przygotowań ślubnych należą między innymi: wybór miejsca ślubu, wesela, sporządzenie listy gości, a także wybór odpowiedniego ubioru. Panny młode na długi czas przed ślubem wybierają suknię ślubną, obuwie oraz dodatki. Buty do ślubu stanowią jedną z ważniejszych części ubioru, chociaż często wybiera się je na ostatnią chwilę. Buty na ślub i wesele powinny być przede wszystkim wygodne, ale też powinny podobać się pannie młodej. Powinna się ona czuć w nich komfortowo. Obuwie do ślubu powinno być odpowiednio dopasowane pod względem rozmiaru, wysokości obcasa, materiału itp. Nie powinno być również oczywiście za ciasne i uwierać.

Buty do ślubu w różnych miejscach

Buty ślubne powinny być dostosowane także do miejsca, w którym para młoda bierze ślub. Niektóre pary wybierają inne lokalizacje niż urząd, czy kościół. Bardzo popularny w ostatnim czasie jest ślub w plenerze, np. w ogrodzie przy sali weselnej. Innym pomysłem może być ślub nad brzegiem morza. Nieliczni decydują się także na zawarcie związku małżeńskiego lecąc balonem, czy też w jaskini. Warto dopasować obuwie do istniejącej tam nawierzchni, bowiem nie wszędzie sprawdzą się chodaki drewniaki bądź szpilki.
Jeżeli uroczystość odbywa się w kościele, czy w urzędzie na ślub można założyć klasyczne, eleganckie szpilki lub sandały na wysokim obcasie. Dodatkowo, dobrze jest zabrać drugą parę płaskich butów na wesele. Biorąc ślub na plaży czy w ogrodzie, warto postawić na obuwie z niskim obcasem. W tej sytuacji idealnie sprawdzą się balerinki, sandały, a nawet trampki. Takie obuwie z pewnością będzie wygodne i umożliwi dobrą zabawę na weselu.

Szycie ręczne i idealne dopasowanie do stopy

Dobrze dopasowane obuwie umożliwi pannie młodej przetańczyć całą noc. Dobrym pomysłem jest wybór ręcznie szytych butów. Obuwie dopasowuje się indywidualnie do stopy panny młodej. Buty ślubne ręcznie szyte są także dobrym wyborem zwłaszcza, jeśli ślub ma się odbyć w plenerze.
Ręcznie szyte buty ślubne można dostosować pod względem materiału, wysokości obcasa, koloru oraz ogólnego wyglądu. Buty można dopasować do każdej sukni ślubnej. W tym wyjątkowym dniu warto postawić na wyjątkowe i wygodne obuwie, by prezentować się olśniewająco. Nie warto oszczędzać na istotnych elementach. Buty ślubne powinny nie tylko pięknie wyglądać, ale także powstać z odpowiednią dbałością, z wysokiej jakości materiałów. Przed uroczystością ważne jest również, by przetestować buty.

Podobne artykuły